Dom Weselny "Strzemienna"
Start
Dom Weselny "Strzemienna"
Dom Weselny "Strzemienna"
/\
telefon kontaktowy :
713115575
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
 - Dom Weselny "Strzemienna"
>>
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
   Zapraszamy Państwa do wyjątkowego miejsca - miejsca, które z pewnością stanie się scenerią wielu niezapomnianych chwil. Nowo powstały dom weselny "Strzemienna" położony w malowniczej okolicy - to wymarzone miejsce na organizację efektownego przyjęcia czy uroczystości. To cichy zakątek, który położony jedynie 15 km od samego centrum Wrocławia pozwoli cieszyć się wyjątkowymi momentami z dala od zgiełku codzienności. Wesele, urodziny, czy inna ważna uroczystość wymagają wyjątkowej oprawy, którą jesteśmy w stanie zapewnić. Dysponujemy imponującą , 200 metrową salą i zapleczem - taka przestrzeń z pewnością zapewni wysoki komfort wszystkim zgromadzonym gościom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - układ , rozplanowanie i dekoracja sali każdorazowo będą ustalane ze specjalistą.

   Dołożymy wszelkich starań, by zrealizować Państwa nawet najbardziej nietypowe koncepcje i marzenia. W razie życzenia klienta istnieje możliwość przeniesienia uroczystości "w plener", korzystając z zadaszonej werandy, by cieszyć się w pełni widokami i okoliczna przyrodą. "Strzemienna" wyróżnia się bliskim sąsiedztwem stadniny koni, dzięki któremu bezpośrednio z okien naszej sali można podziwiać te wspaniałe zwierzęta. Współpraca ze stajnią, jak i interesujące scenerie stwarzają idealne warunki dla ewentualnych plenerowych sesji zdjęciowych. Wyjątkowym punktem naszej oferty jest możliwość zamówienia specjalnie skomponowanego na tę okazję profesjonalnego pokazu pirotechnicznego. Stanowi on doskonały element oprawy wyjątkowej uroczystości. W połączeniu ze specjalnie dobrana muzyką wywrze na wszystkich zgromadzonych zapierające dech w piersiach wrażenie i pozostawi niezatarte wspomnienia. Mamy nawiązaną współpracę z największymi dostawcami produktów pirotechnicznych, co gwarantuje konkurencyjne ceny oraz 100% zadowolenie naszych klientów.


   Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z nasza ofertą, a gwarantujemy, że nie będą musieli Państwo szukać innych.

.


Zobacz pokrewne obiekty :