Dom weselny "Na końcu świata"
Start
Dom weselny "Na końcu świata"
Dom weselny "Na końcu świata"
/\
telefon kontaktowy :
500143747
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
 - Dom weselny "Na końcu świata"
>>
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
bazaa4.info
   "Zawsze powtarzamy swoim gościom, że to nie jest normalne zwyczajne miejsce, my nie jesteśmy normalni i nasi goście też nie są zwyczajni". We wrześniu 2004 roku odbyło się tu pierwsze wesele. Miejsce, które od samego początku przyciąga i porusza, a przede wszystkim u wielu z maksymalnie 350 zaproszonych osób wywołuje magiczne "WOW". Do końca 2010 roku zorganizowano tu ponad 650 przyjęć weselnych na których sami właściciele osobiście od początku do końca trwania imprezy starali się pomagać młodym parom przeżyć ten wspaniały, jedyny w swoim rodzaju dzień. To nie jest zwykła fabryka wesel. Młodzi traktowani są tutaj nie jako produkt tej działalności, tylko jako ludzie, którzy powinni czuć się wyjątkowo.

   Imprezy okolicznościowe (rodzinne) --> Zapraszamy do nas całe rodziny na kolacje okolicznościowe, obiady, rocznice. Wiemy również, że ludzie muszą się spotkać nie tylko w chwilach radości ale i także smutku na tzw. stypach. Dlatego nasza oferta skierowana jest również do osób chcących wspólnie z rodziną wspomnieć osoby z którymi musiały się rozstać.

   Imprezy firmowe (integracyjne) --> Jesteśmy w stanie zapewnić dobrą zabawę grupom zorganizowanym, firmom chcącym u nas spędzić miło czas. Dysponujemy terenem mogącym zapewnić zabawy na powietrzu tj. zabawy integracyjne, grille czy uroczystości jubileuszowe. Kooperujemy z wieloma firmami transportowymi oraz bazami noclegowymi. Posiadamy kontakty z firmami gwarantującymi zwiększenie poziomu adrenaliny we krwi (paint ball, quady).

   Imprezy plenerowe --> Imprezy plenerowe zaczęliśmy od festynu w 2002 r. Gazeta Wyborcza opisała to wydarzenie jako „ największy festyn powiatowy” - było 15000 osób. Majka Jeżowska, która koncertowała wtedy u nas powiedziała : „Pierwszy raz uczestniczę w takim przedsięwzięciu organizowanym przez prywatne osoby”. Następnie organizowaliśmy turnieje rycerskie, zloty motocyklowe. Każda z tych imprez jest pamiętana przez uczestników oraz mieszkańców Żórawiny i okolic.

   Imprezy cykliczne --> Zachęcani przez naszych gości, którzy chcą tu wracać, zaczęliśmy też organizować Andrzejki, Ostatki oraz imprezy sylwestrowe.

.


Zobacz pokrewne obiekty :