Nasza oferta, czyli dlaczego zawsze zyskujesz
- jednorazowa opłata za bezterminowy udział
- atrakcyjna prowizja dla pośredników
- atrakcyjna zniżka za zlecenie bezpośrednie
   BAZAA4.INFO to internetowy katalog obiektów znajdujących się na terenie czterech gmin : Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina oraz Siechnice. Projekt został stworzony w 2011 roku od podstaw przez zespół profesjonalistów : programistów, grafików, fotografów oraz tłumacza.


    Aktualnie wszystkie bez wyjątku treści dostępne są w języku angielskim. W miarę rozbudowy serwisu planowane jest tłumaczenie na takie języki jak : koreański, niemiecki, czeski, hiszpański, francuski oraz esperanto.   Co lub kto może być obiektem ?!


   Informacje podzielone są na pięć głównych kategorii :

   - AGROTURYSTYKA (domy weselne, zajazdy, ośrodki jeździeckie, inne)

   - MIEJSCA (zabytki, drogi, nowe inwestycje, firmy, obiekty sportowe, obiekty rekreacyjne, parki – także krajobrazowe, inne)

   - SPECJAŁY LOKALNE (żywność, gry, wyroby rzemieślnicze, oryginalna twórczość, inne)

   - MIEJSCOWOŚCI (miasta i wsie)

   - LUDZIE (przedstawiciele władz, artyści, działacze społeczni i inni zasłużeni dla lokalnej społeczności, księża, sportowcy – także osoby już nieżyjące). Kategoria ta zawiera także np. ważne imprezy i wydarzenia, zespoły muzyczne, kluby sportowe.   Co zawiera każdy obiekt ?!


   Każdy obiekt posiada bez wyjątku :

   - oryginalną ikonę graficzną

   - 10 wysokiej jakości zdjęć będących owocem profesjonalnej sesji fotograficznej

   - treść tekstową przetłumaczoną na wszystkie dostępne w serwisie języki (aktualnie jest to j. angielski)
   Zapraszamy zatem do składania zleceń na kolejne obiekty w bazaa4.info !


   Gwarantujemy, że na terenie wspomnianych gmin nikt nie zaoferuje podobnie atrakcyjnej oferty ! Tak naprawdę to jest to pierwszy tego typu serwis w Polsce !

   Za jednorazową opłatę oferujemy :


   - dożywotnie umieszczenie obiektu w Internecie

   - profesjonalną sesję fotograficzną (wszystkie zdjęcia wysokiej jakości dostarczamy na płycie CD – mogą być wykorzystane do innych celów bez ograniczeń)

   - przygotowanie, korektę i tłumaczenie tekstu na wszystkie dostępne w serwisie języki (aktualnie jest to j. angielski – w wypadku pojawienia się nowych języków treści zostaną przetłumaczone bezpłatnie)

   - stworzenie ikony graficznej obiektu

   W każdej chwili istnieje możliwość zmiany treści tekstowych oraz zdjęć .   Kto może być zleceniodawcą ?


   - osoby fizyczne chcące przyczynić się do rozwoju serwisu bazaa4.info

   - firmy chcące zaprezentować się w proponowanej tu formie

   - instytucje samorządowe (w ten sposób powstaną informacje o następnych miejscowościach, zabytkach, nowych inwestycjach, ważnych wydarzeniach itp.)


   Dla zleceniodawców bezpośrednich oferujemy atrakcyjną zniżkę za zlecenie bez udziału pośredników.

   Dla pośredników oferujemy atrakcyjną prowizję za skuteczną rekomendację zakończoną powstaniem nowego obiektu.
   Kto może być mecenasem obiektu ?


   - Mecenasem obiektu może zostać każdy właściciel obiektu. Za połowę ceny obiektu powstaje następny obiekt, a w informacji pisanej pojawia się wzmianka o mecenasie oraz bezpośredni link do obiektu mecenasa.


   - Przykład :

   - Firma A rezydująca w miejscowości B posiada już obiekt w bazaa4.info . Ale miejscowość B nie posiada jeszcze takiego obiektu. Firma A składa zlecenie na wykonanie obiektu dla miejscowości B za pół ceny. W informacji pisanej o miejscowości B pojawia się wzmianka o mecenasie, oraz bezpośredni link do obiektu firmy A.


   Serwis bazaa4.info istniał w Internecie od 1 XI 2011 do 20 V 2012 roku w wersji testowej. Mimo braku jakiejkolwiek promocji oglądnięto w tym czasie prawie 60000 zdjęć ! Największą popularnością cieszyły się nowe inwestycje, artyści oraz obiekty agroturystyczne. Obecnie oglądanych jest od 2500 do 4000 zdjęć dziennie.
   Po prostu Wwwiesz więcej.
   KONTAKT:


   Bartłomiej Nowowiejski


   telefon : 501042431


   mail: zawszeeleepiej@gmail.com